Bitlis’te vahşet! Günlerdir aranıyordu, parçalara ayrılmış ve yakılmış cesedi Nemrut Dağı eteklerinde bulundu – 2023

admin

Güroymak ilçesinde dünyaya gelen ve Alman vatandaşlığı da bulunan N.G., 20 Ekim’de ilçeye bağlı Aşağıkolbaşı köyünde dini nikahlı eşinin ailesinin evinden ayrıldı. Uzun süre N.G.’den haber alamayan yakınları, 25 Ekim’de Güroymak İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek kayıp başvurusunda bulundu.

5 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bunun üzerine çalışma başlatan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), N.G.’nin dini nikahlı eşinin ailesinin Güroymak ve Tatvan’daki evlerinde ve bahçelerinde, Van İl Jandarma Komutanlığı’na ait kadavra köpeği ve Yeraltı Görüntüleme Cihazı ile arama başlattı. Yapılan tüm aramalara rağmen bulguya rastlamayan ekipler, N.G.’nin dini nikahlı eşini, eşinin annesini, babasını ve 2 kardeşini gözaltına aldı.

JANDARMADA İTİRAF ETTİ

Jandarmada yapılan sorgulamada, N.G.’nin, kayınbiraderi tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü, cesedinin ise parçalara ayrılarak yakılıp Nemrut Dağı eteğindeki araziye atıldığı tespit edildi.

Cumhuriyet Savcısının talimatıyla Nemrut Dağı eteklerinde yapılan incelemelerde, kayıp N.G.’ye ait olduğu değerlendirilen yanmış ve parçalanmış ceset parçalarına ulaşıldı.

Olayla ilgili gözaltına alınan 5 kişinin jandarmadaki işlemleri sürüyor. (DHA)

Günün önemli manşetleri
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsrail'e sert tepki gösteren Altun, İsrail medyasının hedefi olduİsrail’e sert tepki gösteren Altun, İsrail medyasının hedefi oldu
Eğlence mekanına operasyon! 7,5 milyon TL'lik...Eğlence mekanına operasyon! 7,5 milyon TL’lik…
Ankara'da tarihi eser kaçakçılığı! Binlerce ele geçirildiAnkara’da tarihi eser kaçakçılığı! Binlerce ele geçirildi

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın