Erkeklere uygunsuz fotoğraflarını gönderen ablasını öldürmüştü! Kan donduran sözler: ‘Yine olsa…’ – 2023

admin

Kan donduran olay, geçen yıl 17 Temmuz’da Hamidiye Mahallesi Güneş Sokak’ta meydana geldi. Antalya’da oturan Gökhan Öcal, ablasının yaşadığı ilçeye geldi. Öcal ile ablası arasında tartışma çıktı. Gökhan Öcal, belinden çıkardığı tabancayla ablasına ateş etti. Fadime Öcal hayatını kaybetti, Gökhan Öcal da suç aleti ile teslim oldu. Tutuklanan Gökhan Öcal hakkında ‘kardeşi kasten öldürme’ suçlamasıyla dava açıldı. Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın duruşmasında Gökhan Öcal ile avukatı hazır bulundu.

‘YİNE OLSA HESABINI SORARDIM’

Mahkemede savunma yapan Öcal, “Eski savunmamın arkasındayım. Kendisi başka erkeklere uygunsuz fotoğraflarını atıyordu. Bunun hesabını sormak isterken böyle bir olay yaşandı. Yine olsa hesabını sorardım. Korkutmak isterken silah ateş aldı. Kendisinin ettiği küfürler ve hakaretler, beni çok öfkelendirmişti. Çevredeki insanların yüzüne bakamaz hale gelmiştim” dedi.

afed79f161824486f0a625f00b17b74d

HAKSIZ TAHRİK İLE 20 YIL

Mahkeme heyeti, Öcal’ı ‘kardeşi kasten öldürme’ suçundan önce müebbet hapis cezasına çarptırdı. Heyet daha sonra sanığa, ‘haksız tahrik’ indirimi uygulayarak cezasını 20 yıla düşürdü. Gerekçe olarak Fadime Öcal’ın kardeşi Gökhan Öcal’a sarf ettiği tahrik edici sözler ve mesajlar gösterildi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Çatıya çıktı ama inemedi, mahalleyi birbirine kattı! Çatıya çıktı ama inemedi, mahalleyi birbirine kattı!
“Korku ve Kederin Kaçtığı Gün” için harekete geçildi!
Depremlere karşı flaş hamle: Artık izin verilmeyecek! Depremlere karşı flaş hamle: Artık izin verilmeyecek! “Ne olursa olsun”

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın