Fatih Portakal’dan canlı yayında ‘dış ses’ tepkisi: Ben bu bültene adımı verdim sizden özür diliyorum – 2023

admin

Fatih Portakal’un sunduğu Sözcü TV Ana Haber Bülteni’nde ilginç anlar yaşandı. Yunanistan’daki seçimlerle ilgili gelişmelerin anlatıldığı haberi okuyan dış sesi beğenmeyen Portakal canlı yayında tepki gösterdi.

“DIŞ SESİ BEĞENDİNİZ Mİ? BEN BEĞENMEDİM”

Haber bültenine adını verdiğini ve bu yüzden tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu ifade eden Fatih Portakal, “Nasıl dış sesi beğendiniz mi? Ben beğenmedim.O yüzden haberin her şeyinden sorumluyum ben bu haber bültenine adımı veriyorum. Adımı verdim. Aynı uygulamayı, aynı şevkati, aynı özveriyi de haberin içeriğinde de seslendirilmesinde de görmek isterim.

FATİH PORTAKAL2
Çünkü ben sizinle karşınızdayım. Çünkü ben bu habere adımı veriyorum. Montajından seslendirilmesine kadar her şey benim sorumluluğumda. Bu da benim sorumluluğum bunu da üstüme alıyorum. Bu dış ses için sizden özür diliyorum” şeklinde konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dışişleri'nden, İsrail'in Batı Şeria'da yeni konut inşasını onaylamasına kınamaDışişleri’nden, İsrail’in Batı Şeria’da yeni konut inşasını onaylamasına kınama
Wagner lideri, Rusya'daki isyan sonrası ilk kez konuştu!Wagner lideri, Rusya’daki isyan sonrası ilk kez konuştu!
Wagner krizinin hedefindeki isimdi! İsyandan sonra ilk kez görüntülendiWagner krizinin hedefindeki isimdi! İsyandan sonra ilk kez görüntülendi

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın