HÜDA-PAR mitingindeki maskeli gruba ait görüntüler gündem oldu! Ümit Özdağ savcıları göreve çağırdı – 2023

admin

Hür Dava partisi (HÜDA-PAR) Batman’da dün Aksa Tufanı’na destek mitingi düzenledi. Mitinge HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile Batman Milletvekili Serkan Ramanlı da katıldı.

DİKKAT ÇEKEN GÖRÜNTÜLER! YÜZLER MASKELİ GRUPLA BİRLİKTE ÇIKTI

Yapıcıoğlu kürsüye Hamas’ın silahlı kanadı Kassam Tugaylarının üniformasını giymiş, yüzleri maskeli bir grupla birlikte çıktı. Hamas üniformalı grubun, Zekeriya Yapıcıoğlu’nun hemen arkasında durması ise dikkatlerden kaçmadı.

YAPICIOĞLU: ‘BU DAVA HEPİMİZİNDİR’

Yapıcıoğlu, “Bu siyonist katillerin bütün Müslümanların kutsallarına yaptığı saldırıdır. Bu savaş hepimizindir, bu kavga hepimizindir, bu dava hepimizindir. O yüzden binlerce, on bin kilometre ötedeki insanlar ayağa kalkıyor, Kudüs’e, Gazze’ye direnişe selam gönderiyor” ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRDI

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, HÜDA PAR’in mitinginde Hamas’ın askeri kanadının kıyafetleriyle gençlerin sahne almasına tepki gösterdi. Özdağ, “HÜDA-PAR mitinginde yapılan suç. Cumhuriyet savcılarını göreve çağırıyoruz” açıklaması yaptı.

1

Günün önemli manşetleri
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ulu Önder'e büyük saygısızlık! Çirkin imalarını peş peşe sıraladıUlu Önder’e büyük saygısızlık! Çirkin imalarını peş peşe sıraladı
İstiklal Caddesi'ndeki bombalı saldırıyla ilgili yeni gelişme! Serbest bırakıldılarİstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıyla ilgili yeni gelişme! Serbest bırakıldılar
9 yaşındaki kız çocuğuna taciz iddiası ortalığı karıştırdı!9 yaşındaki kız çocuğuna taciz iddiası ortalığı karıştırdı!

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın