İzmir’de derin dondurucuda 4 ceset bulunmuştu! Valilik duyurdu: Yakalanan katil zanlısı suçunu itiraf etti – 2023

admin

İzmir Valiliği, Bayraklı ilçesinde bir evde derin dondurucu içinde Türkmenistan uyruklu 4 kişinin cesedinin bulunmasıyla ilgili şüpheli Çeşme ilçesinde yakalandığını bildirdi.

“KISKANÇLIK SEBEBİYLE İŞLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ”

İzmir Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bayraklı ilçesinde 18 Haziran’da 3’ü kadın 1’i erkek toplam 4 Türkmenistan vatandaşının kasten öldürülmesi olayının şüphelisi, Türkmenistan uyruklu S.H, Çeşme ilçesinde emniyet müdürlüğü ekiplerimizce yakalanmıştır.” ifadesi kullanıldı. Açıklamada, olayda kullanıldığı belirtilen bıçakla yakalanan S.H’nin cinayetleri kıskançlık sebebiyle işlediğini itiraf ettiği belirtildi.

KAN DONDURAN OLAY

Adalet Mahallesi 1594/14 Sokak’taki bir eve giden polis ekipleri, derin dondurucuda vücut bütünlüklerinin bozulduğu tespit edilen 4 ceset bulmuştu.

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto5 (1)
Cesetlerin anne Gülkamar Hanymova, kızları Leyla Geldiyarova (30) ve Laçin Geldiyarova (28) ile Ruslan Kerimov’a ait olduğu tespit edilmişti

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto1
Anne Hanymova ile kızlarının Türkiye’ye 2019’da geldikleri, İzmir’de bakıcılık yaptıkları, cesedi bulunanlardan Ruslan Kerimov’un ise Leyla Geldiyarova’nın erkek arkadaşı olduğu, şüpheli S.H’nin de bu kişilerle aynı evde yaşadığı öğrenilmişti. (AA)

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto3

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İzmir'de bıçaklanan polis memuru ağır yaralandıİzmir’de bıçaklanan polis memuru ağır yaralandı
Canlı yayında zehir zemberek sözler! Canlı yayında zehir zemberek sözler! “Kocaman bir yalan, insanlara palavra satıyor”
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten enflasyon açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten enflasyon açıklaması!

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın