Kendi kızıyla oynamaya gelen 11 yaşındaki komşu kızını taciz etti! Mahkemede ilginç savunma… “Babam yanağından makas alırdı” – 2023

admin

Komşusunun kızına cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla hakkında 53 yıl hapis istemiyle dava açılan A. T.’nin verdiği ifadede söyledikleri dikkat çekti. Suçlamayı reddeden adamın kızı, babasının 11 yaşındaki E. S. Ş.’nin yanağından ara ara makas aldığını söyledi.

“BAĞIRIRSAN SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

İddianamede yer alan bilgilere göre Yenimahalle ilçesinde yaşayan A.T., 2021 yılında komşusunun kızı E.S.Ş.’ye 3 kez cinsel istismarda bulundu. İlk olay A.T.’nin evinin kapısının önünde, 2 ve 3’üncü olay ise küçük kızın kendisiyle aynı yaştaki sanığın kızıyla oynamak için evine gittiği sırada meydana geldi. A.T., eylemlerinin ardından E.S.Ş.’ye, ‘Bağırırsan seni öldürürüm” diyerek tehditte bulundu. E.S.Ş.’nin daha sonra durumu ailesine bildirmesi üzerine ortaya çıkan olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında A.T. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen A.T., nöbetçi hakimlikçe serbest bırakıldı.

“ANNENİN YANINA GİT, SANA EŞOFMAN GİYDİRSİN”

İddianamede A.T.’nin ifadesine de yer verildi. A.T., E.S.Ş.’nin kızı ile arkadaş olduklarını söyleyerek, “Mağdura hiçbir şekilde temasta bulunmadım. E.S.Ş, oyun oynamak için kızımın yanına gelirdi. Erkek çocuklarla oyun oynayacakları zaman ‘Annenin yanına git sana eşofman giydirsin’ demişliğim bile var” dedi.

“BABAM YANAĞINDAN MAKAS ALIRDI”

Bilgi sahibi sıfatıyla ifadesi alınan A.T.’nin kızı ise, babasının E.S.Ş.’ye ‘çirkin su’ diye hitap ettiğini ve ara ara yanağından makas aldığını belirtti.

A.T.’nin ‘Cebir, tehdit kullanarak 12 yaşından küçük mağdura cinsel istismar’ suçundan 10 yıldan az olmamak üzere 39 yıla kadar, ‘Cebir, tehdit kullanarak cinsel amaçla çocuğa karşı kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçundan ise 14 yıla kadar olmak üzere toplam 53 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi. İddianame Ankara 21’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. 

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu fiyatlar bir daha gelmez! Camper ayakkabılarda %40'a varan indirimBu fiyatlar bir daha gelmez! Camper ayakkabılarda %40’a varan indirim

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın