Kendini yerden yere attı, polislere ecel teri döktürdü! Şaşkına çeviren anlar kamerada – 2023

admin

Şaşkına çeviren olay, gece saat 00.30’da Güller Pınarı Mahallesi Kerim Kaptanlar Sokak üzerinde bulunan 4 yıldızlı bir otelin önünde meydana geldi. Alınan bilgiye göre; otel önünde üzerini çıkartan turist bağırmaya ve kendini yere atmaya başlayınca olay yerine polis çağrıldı. Rus olduğu anlaşılan turisti sakinleştirmekte güçlü çeken polisler yardımcı ekip çağırdı.

Bölgeye 15’e yakın resmi polis ve bekçi sevk edildi. Yere yatırılıp elleri kelepçelenen Rus, polis aracının arkasına bindirilmek istendi ancak tüm uğraşlar çaba vermedi. Resmi polis aracının arkasına büyük ve küçük tuvaletini yapan Rus turist için daha büyük bagajı olan araç istendi.

AW021910_01

RUSÇA VE İNGİLİZCE “SU, SU” DİYE BAĞIRDI

Rusça ve İngilizce “Su, su” diye bağıran turist bir türlü sakinleşmeyince polisler tarafından kendisine buz gibi soğuk su içirildi. 3 litrenin üstünde su için turist halen uyuşturucunun etkisi ile kendini yerden yere atarak su istemeye devam etti. Bunun üzerine su komasına girmesi endişesiyle polisler tarafından yerde yatan turistin üstüne soğuk su döküldü.

AW021910_02

Çevrede bulunan yerli ve yabancı vatandaşlar olup biteni şaşırarak ve korku dolu gözlerle izlerken, olay yerine gelen narkotik büroya ait sivil araca bindirilen Rus turist hastaneye kaldırıldı.

AW021910_05

Hastanede sakinleştirilen Rus turist karakola götürülerek uyuşturucu madde ya da sahte içkiyi nereden aldığına dair narkotik ekipleri tarafından sorgulandı.

AW021910_18

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
22 yaşındaki gencin feci ölümü! Korkunç anlar kamerada22 yaşındaki gencin feci ölümü! Korkunç anlar kamerada
İki ilde korkunç manzara! Bağrışları duyan koşarak geldiİki ilde korkunç manzara! Bağrışları duyan koşarak geldi
Kilo sorunu olanlar dikkat! Mutlaka deneyin, 1 haftada gözle görülür şekilde zayıflayacaksınızKilo sorunu olanlar dikkat! Mutlaka deneyin, 1 haftada gözle görülür şekilde zayıflayacaksınız

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın