SON DAKİKA | ‘5 saat uyuyorum, gece 2’de eve giriyorum’ diyerek seslendi… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sizden de bunu bekliyorum! – 2023

admin

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “108. Dönem Kaymakamlık Kursu Kura Töreni”nde konuşuyor.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Bu gurur günümüzde sevincinizi sizlerle paylaşmaktan büyük bir bahtiyarlık duyuyorum. Yeni kaymakamlarımıza görev yerlerinde ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

Siz genç kaymakamlarımızın şehitlerimizin emanetlerini şanla ve şerefle taşıyacağınıza yürekten inanıyorum.

Toplam 39 ay süren adaylık maratonunu alnınızın akıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Her alanda kendinizi yetiştirdiniz.

Aldığınız eğitimlerin sizleri en donanımlı şekilde hazırladığını düşünüyorum. Ancak kitabi bilginin katkısı bir yere kadardır. Asıl incelikler görevdeyken öğrenilir. Kuralar sonrası görev yerlerinize gideceksiniz. Başarılarınızla bundan sonra devletimizin ve milletimizin yüz akı olacaksınız.

“AZİZ MİLLETİMİZİN BİRER HİZMETKARIYIZ”

Ünvanlarımız ayrı olsa da hepimiz aziz milletimizin birer hizmetkarıyız. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayınız. Bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya gidiyoruz. Bunu böyle bileceğiz.

Her birimiz 85 milyona hizmet etmekle mükellefiz. Milletimizin sorunlarının çözümüne, şehirlerimizin kalkınmasına katkıda bulunmak büyük bir misyondur.

“5 SAAT UYUYORUM, GECE 2’DE EVE GİRİYORUM! SİZ DE BÖYLE ÇALIŞIN”

Benim uykum 5 saat bilemediniz, 6 saat. Gece eve gidişlerim bazen 12, bazen 1, bazen 2… Ben böyle çalışıyorum. Aksi takdirde bu işler yürümez. Kaymakamlar olarak sizden de bunu bekliyorum.

Siz de öyle bir çalışın hizmet edin ki ayrıldığını her ilçede isminiz yadigar olarak kalsın.

Ayrıntılar geliyor…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Altın bozdurmak istediğini söyledi! O kelimeyi duyunca anında kaçtıAltın bozdurmak istediğini söyledi! O kelimeyi duyunca anında kaçtı
CHP'de adaylık için Örsan Öymen sürprizi!CHP’de adaylık için Örsan Öymen sürprizi!
İYİ Parti'nin yerel seçim kararına Yavaş ve İmamoğlu'ndan yorumİYİ Parti’nin yerel seçim kararına Yavaş ve İmamoğlu’ndan yorum

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın