SON DAKİKA | Bakan Bak duyurdu! Seyahatsever projesi 10 Temmuz’da başlıyor – 2023

admin

Son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Seyahatsever projesinin 10 Temmuz Pazartesi günü başlayacağını duyurdu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın geçen yıl başlattığı ‘Seyahatsever’ projesi kapsamında gençler bu yaz da KYK yurtlarında ücretsiz kalabilecek. 18-30 yaş grubu gençler için 10 Temmuz’da başlayacak proje, eylül ayında sona erecek.

Yaklaşık 2 ay boyunca devam edecek proje kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı yurtları, 18-30 yaş arası tüm gençleri 5 geceye kadar ücretsiz ağırlayacak.

Kalınacak ildeki yurt müdürlüğü ile en az 1 gün öncesinden iletişime geçilerek rezervasyon yaptırılması gereken projede öğrenci olma şartı aranmıyor. Bakanlık personelleri ayrıca 444 0 472 numaralı ALO GSB aracılığıyla projeye ilişkin gençlerin merak ettiği tüm sorulara yanıt veriyor.

Öte yandan bu yaz hizmet verecek olan yurtlara “seyahatsever.gsb.gov.tr” adresinden ulaşılabilecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yunanistan’dan Türkiye’ye girmeye çalıştılar! MSB açıkladı: 2’si FETÖ’cü çıktı
Rusya'yı karıştırmıştı! İsyancıların lideri sesli mesaj paylaştı: Yakın bir zamanda...Rusya’yı karıştırmıştı! İsyancıların lideri sesli mesaj paylaştı: Yakın bir zamanda…
Hepsini oteller satın alıyor! İstanbul'dan köyüne dönüp başladıHepsini oteller satın alıyor! İstanbul’dan köyüne dönüp başladı

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın