Sosyal medya bu görüntüleri konuşuyor! Daire başkanından belediye çalışanına küfür ve tehdit – 2023

admin

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Tatlısu, ABB personeli olduğu iddia edilen bir kişiyle nedeni bilinmeyen olaydan ötürü tartıştı. Önce telefonda başlayan, ardından yüz yüze gerçekleşen tartışma görüntüleri bir cep telefonuna kaydedildi. Görüntülerde Tatlısu’nun personele küfür ederek tehditler savurduğu görülürken, personele “Sen de, eşin de hemen istifa edin” dediği fark edildi. Yaşanan olay ise sosyal medyanın gündemine düştü.

GÖREVDEN ALINDI

Olay üzerine ABB’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Tatlısu’nun görevine son verildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:

“Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak yaşananları tasvip etmemiz mümkün değildir. Yeni dönemde dürüstlük, şeffaflık, adalet ve yetim hakkının korunması gibi ilkeler bize ışık tutmaktadır. Bu ilkelerin yanı sıra asgari nezaket kurallarını da çok önemsiyoruz. Yönetim anlayışımız gereğince konuyla ilgili soruşturma başlatılmış olup görüntülerde yer alan bürokratın Daire Başkanlığı görevine son verilmiştir.”

01

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kurnazlığın böylesi! Kamuflaj çabası hayret ettirdiKurnazlığın böylesi! Kamuflaj çabası hayret ettirdi
Togg'a Gürcistan'da büyük ilgi! Gören şaşkınlığını gizleyemediTogg’a Gürcistan’da büyük ilgi! Gören şaşkınlığını gizleyemedi
Türkiye'den BM'ye Kıbrıs'ta yaşanan gerginlikle ilgili tepkiTürkiye’den BM’ye Kıbrıs’ta yaşanan gerginlikle ilgili tepki

Yorum yapmayı unutmayın!

İçeriği puanlayın.

Yorum yapın