Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Haber

Hep sakladı, ilk kez açıkladı! Bakın Mehmet Şef’in eline ne olmuş…”Bu lanet değil, kaza!” – 2024

Güncel habere göre;

MasterChef yeni sezonunda koltuğunda yerini alan jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, yaşadığı mutfak kazasından ilk kez bahsetti. Ünlü şefin parmaklarını kaybettiği konuşuluyordu.


ensonhaber.com

MasterChef 2024 heyecanı başladı.

Adaylar, ana kadroya girebilmek için hünerlerini sergiliyor.

Yarışmacılarla zaman zaman yaşanan diyaloglar ise duygusal anlara sahne oluyor.

Masterchef jürilerinden Mehmet Yalçınkaya’nın sol elini sürekli cebinde tutması zaman zaman sosyal medyada konuşuluyor, konuyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyordu.

Yıllar sonra kendisiyle benzer bir durumda olan yarışmacının sözlerinden etkilenen Yalçınkaya, kendi hikayesini paylaştı.

Mehmet Yalçınkaya’nın eline ne oldu

Bir yarışmacı traktörün pervanesine kaptırdığı uzvu nedeniyle lanetlenmiş gibi hissettiğini, hep saklandığını söyleyerek gözyaşlarını tutamadı.

Yarışmacıya destek olan Yalçınkaya; “Bu bir lanet değil, bu bir kaza. Ben bugüne kadar bu konuya hiç değinmedim. Etkilendiğim bir şey söyleyeyim. Benim iki tane çocuğumun dövmeleri benim elim. Benzer hikayeleriz aslında. Ben de iki arkadaşımla oynarken…” dedi.

Parmaklarını kıyma makinesine kaptırdığı iddia edilen Yalçınkaya’nın 27 Haziran tarihli bölümde olayın ayrıntılarını paylaşması bekleniyor.

Umarız bu içerik sizler için faydalı olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir